Товарів: 0 шт. На суму:
З нами будується Ваше майбутнє!

Телефон для заявок:              

    067-455-55-44

     Гаряча лінія:
    0-800-304-044

Товарів: 0 шт. На суму:
Введіть ваш номер телефону
Вхід у магазин
E-mail
Пароль
Вхід у магазин
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Вхід у магазин
E-mail
Ім'я
Прізвище
Телефон
Тип клієнта
Пароль
Підтвердження
пароля

Если ві забули пароль, введіть E-Mail.
Контрольний рядок для зміни пароля, а також ваші реєстраційні дані, будуть вислані вам по E-Mail.

Відновлення пароля
E-mail
ГоловнаПро нас

лого + кара.gif

Компанія «Будівельний Двір» представлена ​​на ринку будівельних матеріалів України з 2004 року і є офіційним дистриб'ютором провідних виробників цієї сфери - Ceresit, Knauf, Kreisel, Vetonit, Stabill, Ekogips, Eurogips, Artisan, Polimin, Isover, Sniezka, Dufa, Velux, Rainway , Weber, Інсталпласт, ТехноНіколь.
За цей час наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і постачальник для багатьох українських та міжнародних організацій, про що свідчить безліч отриманих нагород за розвиток ринку будівельних матеріалів.


Ключові переваги роботи з нашою компанією


Надійність
За 10 років роботи на ринку будівельних матеріалів компанія "Будівельний двір" стала надійним партнером і постачальником будівельних матеріалів на ринку Києва та України. Нашими клієнтами є будівельні організації, будівельні супермаркети та оптові організації, а також приватні особи.


Цінова політика
Завдяки прямим поставкам від виробника та оптимізації витрат, ми надаємо якісні матеріали за доступними цінами для споживача.


Товарна політика
Регулярне відстеження новинок будівельного ринку і потреб споживача дозволяє нам сформувати оптимальний асортимент продукції.


Стандарти якості


Наша компанія націлена на надання максимального та якісного сервісу клієнтам. Для цього ми виховуємо і навчаємо кваліфікований персонал, вдосконалюємо власну логістику, будуємо склади і офіси «шоу-руми».